-------------------------------------------------------------------------------------------------
KONCERTY 2019
-------------------------------------------------------------------------------------------------
17.05.2019
Drumzone party
18.05.2019
Finale Wacken Metal Battle
(Finále prestížnej hudobnej súťaže, kde víťaz si zahrá na jednom z najväčších metalových festivaloch v Nemecku na Open Air WACKEN 2019 )
31. 5.2019 BREZNO - Dart club
HUGÁŇ UG mini fest 13
ZÓNA A (Punk legend) - SK
PSEUDOSAPIENS (Metal Vymetal) - SK
POHĽAD ZBLÍZKA (Punk Rock) - SK
GOOZL BOOZE (Thrash Metal) - SK
04.06.2019
FORGE (Symphonic Dark Black Folk Metal) - CH
+ support
11.06.2019 • event
NUNSLAUGHTER (Devil Metal) - USA
DISPARAGED (Death Metal) - CH
INFERIA (Death Grind Metal) - FIN
BLOODRIDE (Thrash Metal) - FIN
15.06.2019
URPÍN Fest 2019
ŠANOV 1 (Punk Legend) - CZ
EDITOR (Old School HC) - SK
ADAM BARAN & THE OUTSIDERS (Punk Grunge) - SK
MINOR (Death Metal) - SK
+ support
21.06.2019 • event
KEEP OF KALESSIN (Melodic Epic Black Metal) - NOR
Drumzone party
18.05.2019
Finale Wacken Metal Battle
(Finále prestížnej hudobnej súťaže, kde víťaz si zahrá na jednom z najväčších metalových festivaloch v Nemecku na Open Air WACKEN 2019 )
31. 5.2019 BREZNO - Dart club
HUGÁŇ UG mini fest 13
ZÓNA A (Punk legend) - SK
PSEUDOSAPIENS (Metal Vymetal) - SK
POHĽAD ZBLÍZKA (Punk Rock) - SK
GOOZL BOOZE (Thrash Metal) - SK
04.06.2019
FORGE (Symphonic Dark Black Folk Metal) - CH
+ support
11.06.2019 • event
NUNSLAUGHTER (Devil Metal) - USA
DISPARAGED (Death Metal) - CH
INFERIA (Death Grind Metal) - FIN
BLOODRIDE (Thrash Metal) - FIN
15.06.2019
URPÍN Fest 2019
ŠANOV 1 (Punk Legend) - CZ
EDITOR (Old School HC) - SK
ADAM BARAN & THE OUTSIDERS (Punk Grunge) - SK
MINOR (Death Metal) - SK
+ support
21.06.2019 • event
KEEP OF KALESSIN (Melodic Epic Black Metal) - NOR
SHADE EMPIRE (Industrial Epic Black Death Metal) - FIN
SKINNED (Death Metal) - USA
03.09.2019
LAGERSTEIN (Powerhouse Pirate Metal) - AUS
DELORAINE (Ethno Folk) - CZ
WOLFARIAN (Folk Metal) - CZ
06.09.2019 Chaotic tour 2019
ETTERNA (Melodic Metal) - SK
+ support
26.10.2019 • event
Noc Besov XIV.- Besná Noc
01.11.2019 • event
Pyopoesy 25 rokov
PYOPOESY (Old School Death Metal) - SK
DEPRESY (Death Metal) - SK
LUNATIC GODS (Atmosferic Pagan Death Metal) - SK
ABSTRACT (Instrumental Metal) - SK
SANATORIUM (Gore Grind Metal) - SK
BRUTE (Death Metal) - SK
08.11.2019
Power Metal in Tartaros
EUFORY (Heavy Power) - SK
BOOL (Rock) - GER
BONESETTER (Hard Rock) - GER
21.12.2019
Spomienka na priatelov / Memori of friends
25.12.2019
Satan Claus party
26.12.2019
Alkohol párty
28.12.2019
Koncoročna metalová nálož
31.12.2019
SKINNED (Death Metal) - USA
03.09.2019
LAGERSTEIN (Powerhouse Pirate Metal) - AUS
DELORAINE (Ethno Folk) - CZ
WOLFARIAN (Folk Metal) - CZ
06.09.2019 Chaotic tour 2019
ETTERNA (Melodic Metal) - SK
+ support
26.10.2019 • event
Noc Besov XIV.- Besná Noc
BURSHTYN (Black Metal) - UA
GYVATA (Experimental Neofolk) - LTU
GYVATA (Experimental Neofolk) - LTU
DYMNA LOTVA (Atmospheric Black Doom Metal) - BLR
01.11.2019 • event
Pyopoesy 25 rokov
PYOPOESY (Old School Death Metal) - SK
DEPRESY (Death Metal) - SK
LUNATIC GODS (Atmosferic Pagan Death Metal) - SK
ABSTRACT (Instrumental Metal) - SK
SANATORIUM (Gore Grind Metal) - SK
BRUTE (Death Metal) - SK
08.11.2019
Power Metal in Tartaros
EUFORY (Heavy Power) - SK
BOOL (Rock) - GER
BONESETTER (Hard Rock) - GER
21.12.2019
Spomienka na priatelov / Memori of friends
25.12.2019
Satan Claus party
26.12.2019
Alkohol párty
28.12.2019
Koncoročna metalová nálož
31.12.2019
Silvester
(Open...free... 19:00 - 06:00)
(Open...free... 19:00 - 06:00)